לא בטוח מה, כמה ואיך? לא צריך להתלבט. את ניהול מערכות המחשוב הארגוניות משאירים למקצוענים

סינקופה ביט – מחויבים לעסק שלך! צור קשר.

הסכם שירות – ריטיינר

סינקופה ביט מספקת לארגונים שירותי מחשוב כוללים ומקיפים במסגרת הסכם שירות לתחזוקת מערכות המחשוב שבארגון. הסכם השירות מותאם לצרכים הספציפיים של כל ארגון ומורכב לרוב משירות טיפול בתקלות באמצעות חיבור מרחוק או בבית העסק, תחזוקת שרתים, התקנת תוכנות, ניהול שרת דוא"ל, התקנות חומרה ועוד.

 

ייעוץ

הארגונים בעידן המודרני תלויים במידה רבה במערכות המידע שלהם. כל תקלה, שגיאה או כשל פוגמים בתפקוד היומיומי השוטף של הארגון, ועשויים לגרום לנזק חמור לפעילות החברה. לכן חשוב שאת פעילות המחשוב של החברה ילווה יועץ מחשוב מקצועי המסייע לארגון להגשים את היעדים העסקיים שהציב לעצמו בכל הקשור למערכות המידע ולרשתות המחשבים של הארגון, החל משלב ההקמה שלהן ועד לשלב התמיכה הטכנית והטיפול בתקלות

תכנון והקמת מערכות מחשוב

הצוותים המקצועיים של סינקופה ביט מספקים תכנון כולל ואפיון של רשתות מחשבים חדשות או שדרוג של מערכות קיימות כך שיתאימו לצורכי הארגון ולהקמה הטכנית שלהן: הגדרת שרתים, הקמת יחידות קצה, התקנת תוכנות, התקנת יחידות חומרה מתאימות וניהול רישיונות. אנו מלווים את הארגון גם בבחירת החומרה, התוכנה וספקי השירות.

ליווי ויישום פרויקטים

עבור ארגונים רבים אנו מספקים ייעוץ ממוקד בצמתים קריטיים ועבור ניהול וליווי פרויקטים: ביצוע אינטגרציה בין חברות תוכנה, תקשורת וטלקום, הקמת מערכת תשתיות חדשה, הטמעת מערכות מידע פנים ארגוניות והטמעתן בארגון, כתיבת ותיעוד נוהלי עבודה וניהול ספר אתר/פרויקט.

בניית ארכיטקטורת תקשורת

סינקופה ביט מתאימה לכל ארגון את פרוטוקול התקשורת הרלוונטי לו, בהתאם לצרכיו, בהתאם ליעדים העסקיים שהציב לעצמו ובהתאם לאילוצים החלים עליו. צוות המומחים שלנו, יבחן את הנתונים ויבנה מארג תקשורת מותאם אישית בדיוק רב לארגון.

 

שירותי מומחים

התאוששות מאסון

אנו מייעצים לארגונים בבניית תוכנית פעולה DRP להתאוששות מאסון המשפיע על מערכות המידע הארגוניות: הצפה, שריפה, אובדן של דיסק ועוד.
תוכנית פעולה בעת התאוששות מאסון חיונית לצורך מזעור עלויות ומאפשרת המשך עבודה תקינה לאחר פגיעה במערכות המידע של הארגון: תכנון מערך אחסון מידע, יצירת מתווה גיבויים ואבטחת מידע, קביעת מדיניות ונוהלי עבודה לצורך הימנעות מאסון ושחזור מידע.

תוכניות הפעולה להתאוששות מאסון הנבנות על ידי סינקופה ביט מותאמות לדרישות התקינה האירופאית והאמריקאית בתחום ונוהלי הרשות לניירות ערך. אנו דואגים ליישום והטמעת  התוכנית בארגון וביצוע בדיקות עמידות.

וירטואליזציה

העברת סביבות עבודה פיזיות לווירטואליות בקלות, במהירות וללא תקלות. היכולת לבצע וירטואליזציה של השרתים מאפשרת לנו להציע לארגונים פתרון לסביבות שרתים מורכבות לצורך ניצול יעיל של החומרה בארגון וניהול מתקדם של השרתים.

מומחה סיסטם: שרתי Windows ו- Linux

סינקופה ביט מספקת שירות מלא של מומחים בתחום לטיפול בתקלות סיסטם בשרתים מבוססי ווינדוס ולינוקס.

התקנת מערכות

אפיון, רכישה והטמעה של מערכות מידע ארגוניות מורכבות – ERP, CRM, BI ואחרות, והתאמה שלהן לארגון ולצרכיו – בניית מודולים, אפיון דו"חות מנהלים ועוד.

מומחה תקשורת

ליווי של מומחה תקשורת בכל הקשור לסנכרון בין מערכות המחשוב ורכיבי התקשורת של הארגון. החל מהתקנת רשת תקשורת בין מחשבי העובדים, דרך התקנת שרת קבצים ושרת דואר, הבניית פרוטוקול תקשורת מאובטח לרשת האינטרנט ועד לסנכרון המערכות עם מכשירי הסלולר השייכים לעובדים.

 

שירותי מחשוב

Help Desk המורכב מאנשי IT מקצועיים, המסוגלים לפתור את מרבית התקלות באופן מקצועי, יעיל ומהיר. צוות ה- Help Desk זמין באמצעות מוקד טלפוני 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה ומסוגל להשתלט מרחוק על המחשב שלכם ולפתור תקלות וכשלים פתאומיים המפריעים לעבודה.

הגעה לאתר הלקוח – אנשי המקצוע שלנו זמינים גם לטיפול בתקלות באתר הלקוח במידת הצורך. הם יסייעו לכם בתוספות חומרה או תוכנה למערכות המידע הקיימות, ביצירת תשתיות עבור עובדים חדשים המצטרפים לארגון ובשדרוגי מערכת להם תזדקקו. הגעה לאתר הלקוח כלולה במסגרת השירות לצורך טיפול בתקלות מחשוב, תקשורת ושרתים הדורשות הגעה פיזית של טכנאי, מומחה סיסטם או מומחה תקשורת.
הצוותים שלנו פרוסים בפריסה ארצית ובאפשרותם להגיע ללקוחות בכל מקום בארץ בו יזדקקו להם. סינקופה ביט מקיימת גם מערך של קשרי עסקיים רבים בחו"ל המאפשר לה לסייע ללקוחותיה, להגיע עד לנקודה בה הם נמצאים, ולספק להם שירות אישי ומקצועי גם בעת שהייתם בחו"ל.

מעבדה – הטכנאים שלנו ערוכים לטפל בכל תיקון של מחשבים נייחים, ניידים ושרתים ונהנים ממעבדות מתקדמות, סטריליות ומאובטחות וממלאי חלפים גדול וזמין.

אנו בסינקופה ביט  מבינים כי איכות השירות שלנו היא הרת גורל לפעילות התקינה של הארגון שלכם ולכן אנו מציבים לעצמנו סטנדרטים גבוהים ביותר לאיכות, שירות ומקצועיות.

עולם של מחשבים במקום אחד

הארגונים בעידן המודרני תלויים במידה רבה במערכות המידע שלהם. כל תקלה, שגיאה או כשל פוגמים בתפקוד היומיומי השוטף של הארגון, ועשויים לגרום לנזק חמור לפעילות החברה. בסינקופה ביט אנו מספקים לכם מגוון שירותי מחשוב כוללים, במקום אחד, ממיטב המומחים בתחום, ומעניקים לכם שקט נפשי בכל הקשור למערכות המחשוב בארגון שלכם.

ייעוץ – צוות היועצים שלנו ייצר עבורכם חבילת שירות המותאמת לצרכים המדויקים של הארגון שלכם. מהקמת מערכות חדשות, דרך שדרוג קיימות ועד לליווי פרויקטים מורכבים, היועצים שלנו ילוו אתכם במטרה ליצור עבורכם פלטפורמה מחשובית התומכת ביעדים העסקיים שלכם.

שירותי מומחים – סינקופה ביט מעמידה לרשותכם את מיטב המומחים לצורך בנייה ויישום של תוכניות פעילות מורכבות: התאוששות מאסון, וירטואליזציה, הטמעת מערכות ויצירת תשתיות תקשורת מורכבות.

שירותי מחשוב – תמיכה טכנית שוטפת ומקיפה לארגון: help desk מקצועי, אנשי שטח המגיעים לאתר הלקוח ושירותי מעבדה מתקדמים לתיקון והחלפת חלקים.