סינקופה ביט (2003) מספקת שירותי יעוץ טכנולוגי כוללים לארגונים וחברות: יעוץ בנושאי מיקור חוץ, תשתיות ענן, אבטחת מידע ובניית אתרים ואפליקציות. בעידן בו התלות במערכות המידע בארגון הולכת וגוברת, והאיומים החיצוניים והפנימיים על מערכות אלו, בזדון או בשגגה גוברים אף הם, הצוות המקצועי של סינקופה ביט מתאים לכל ארגון וארגון חבילת ייעוץ המותאמת לו אישית ומספק ליווי שירות ויחס אישי . בנוסף החברה מספקת שירות של בניית אתרי אינטרנט, תפעול ותחזוקה של מערכות דרופל (Drupal) ו-וורדפרס (WordPress)

האני מאמין

אנו מאמינים כי מעבר לשירות המקצועי והמעודכן שעלינו לספק ללקוח, באחריותינו להבין את השפעת מערכות המידע על הארגון ולהתאים את אופן הטיפול בהן לצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח. תפיסת האחריות שלהם למציאת הפתרון הטוב ביותר וההתחייבות שלהם לסטנדרט שירות איכותי, מקצועי, מהיר ובטוח מיצבו את סינקופה ביט כחברת בוטיק לשירותי יעוץ טכנולוגי איכותיים ומעמיקים. יישומם של עקרונות אלו מביא את סינקופה ביט להיות שותפתם העסקית של לקוחות רבים לאורך שנים רבות, והיא זוכה ללוות לקוחות אלה לאורך תהליך הצמיחה העסקית אותו הם עוברים בחלוף השנים.

הצוות

סינקופה ביט  מונה למעלה מ – 20 עובדים מקצועיים, מומחים בתחומם: מומחי תשתיות, מהנדסי מערכות מידע, אנשי אבטחת מידע, מעצבים, מתכנתים, אנשי תמיכה ושירות לקוחות, אשר מספקים ללקוחות שירות אישי ומקצועי.
הצוותים שלנו דואגים להיות מעודכנים בכל החידושים האחרונים בתחום ודואגים להשתלם ולעבור הדרכות והסמכות, על מנת להמשיך לתת ללקוחותינו את רמת היעוץ המקצועית, האיכותית והיעילה שהורגלו אליו.