סינקופה ביט מציעה ללקוחותיה תשתית אחסון פרטית מאובטחת בענן או באמצעות שרתים וירטואליים (VPS) המאפשרים לעובדי ולמנהלי הארגון לנהל את המידע הארגוני ללא תלות במערכת שרתים פיזית. תשתית זו מאפשרת להם לגשת למידע בכל עת ומכל מקום ובכך לקיים שגרת עבודה סדירה ושוטפת ללא צורך בתשתיות מורכבות וללא תלות באתר פיזי. אופן עבודה זה מתאפשר באמצעות אחסון המידע הארגוני על גבי שרתים אינטרנטיים נגישים ומאובטחים.

זקוק למקום אחסון אבל לא במחשב שלך? אנו מציעים מגוון שירותי ענן מדויקים לצרכים שלך. פשוט. מאובטח. זמין. צור קשר.

Office 365

שירותי האחסון המתקדמים בענן, אותם מציעה סינקופה ביט , כשותפת ענן של מיקרוסופט, הם באמצעות מערכת Office 365 מבית היוצר של מיקרוסופט המאפשרת לארגון:

  • חסכון משמעותי ברכישת ציוד מחשוב פיזי כגון שרתים, רישיונות, קווי תקשורת ועוד.
  • חסכון במקום הפיזי לאחסון התשתיות ולשימור שלהן: חדרי קירור, הוצאות חשמל וציוד הגנה נוסף.
  • גישה פשוטה, קלה ויעילה מרחוק למידע הארגוני הכולל תיבות הדואר האלקטרוני, לוחות שנה, אנשי קשר, מסמכים, תיקיות קבצים ארגוניות ועוד.
  • אפשרויות שיתוף מידע בין הגורמים השונים בארגון, בקלות וביעילות. שיתוף יומני פגישות, עריכת מסמכים במקביל, שיתוף תיקיות עבודה, ניהול שיחות וידאו וועידה מקוונות ועוד.
  • ממשק עבודה ידידותי, נוח ומוכר לעובדי הארגון, אשר לרוב שולטים בתפעול תוכנות האופיס.
  • הגנה מרבית על המידע הפנים ארגוני באמצעות מערכות גיבוי ואבטחת מידע מתקדמות, אשר נועדו להגן עליו מפני חבלות הנגרמות מבפנים במתכוון או בשגגה ומפני פריצות לא חוקיות מחוץ לארגון.
  • תשתית שרתים אמינה וחזקה של חברת מיקרוסופט, המובילה העולמית בתחום.
  • אחריות ותמיכה מלאות של סינקופה ביט לכל בעיה, תקלה או כשל שעשויים להתעורר. צוותי התמיכה שלנו עומדים לרשות משתמשי הקצה או מנהלי המערכת וישמחו לסייע.

 

קל, מהיר, חסכוני ויעיל. אופיס 365 – המשרד שלך בענן.

 

גיבוי ענן

סינקופה ביט מציעה לארגונים שירות גיבוי בענן של המידע הארגוני: קבצים, שרתים, מחשבים, תוכנות ועוד. הגיבוי מתבצע באופן אוטומטי, מרחוק באופן מוצפן ומאובטח, ומבטיח לכם שמידע ארגוני לא יאבד. הגיבוי בענן מאפשר שחזור של גרסאות קודמות ואינו דורש תחזוקה או ידע פנים ארגוני לתפעול המערכת.

 

שרתים וירטואליים

שרת וירטואלי פרטי נוצר על ידי הקצאת חלק מבודד בענן של חברת סינקופה ביט לארגון. המשאבים בשרת מודולריים ומוקצים על פי צורך ובחירה של הלקוח, וניתן בכל עת להוסיף או לגרוע מהם. עם שרת וירטואלי פרטי, הלקוח מסוגל לעבוד ברשת וירטואלית הדומה לרשת הפיזית המסורתית ולייצר לעצמו שרת עצמאי.

השליטה על הרשת הווירטואלית הינה בידי הלקוח וכוללת בחירת טווחי כתובות IP, יצירת רשתות משנה והגדרות תצורה מתקדמות. כמו כן, מסוגל הלקוח להשתמש במשאבי אבטחה קיימים בתצורה של אירוח וכן ליצור הגנה של חומת אש או אבטחת מידע ברמות הגבוהות ביותר מבלי לרכוש כלל ציוד.

 

העברת מערך התשתיות לענן

סינקופה ביט מבצעת את תהליך העברת השרתים לענן בשיטת  PTV- Physical to Virtual. במהלך תהליך ההעברה מערכות ההפעלה של השרתים, ההגדרות וכל התוכנות המותקנות על השרת מועברים  AS- ISלשרת וירטואלי. לאחר סיום התהליך השרת בענן יהיה זהה לחלוטין מבחינת התוכן לשרת הפיזי.

היתרון הגדול במעבר לסביבה וירטואלית הוא הגמישות בהקצאת המשאבים לכל שרת ואפשרות ההתרחבות או ההתכווצות של המערכת ללא צורך בהחלפת רכיבי חומרה ובשינויי מערכת משמעותיים. מנהל המערכת יכול לקבוע את כמות המעבדים, הזיכרון ונפח הדיסק הדרושים ולהחיל אותם באופן מהיר מבלי לעצור את העבודה השוטפת