האינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מחיינו בכלל ומחיי הארגונים העסקיים בפרט. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לנו להתנהל בעולם גלובלי, מהיר יותר ונגיש יותר. עם זאת פריצת הגבולות הזו חושפת ארגונים רבים לסיכונים לא מעטים בכל הנוגע לחשיפה של המידע הארגוני השמור ברשת – סודות חברה, פיתוחי מוצר, פרטי עובדים, פרטי לקוחות, נתונים כספיים, פרטי תשלום ועוד. על מנת למנוע ממידע רגיש זה לזלוג מחוץ ל"כותלי" הארגון בין אם במזיד כתוצאה מפריצה למערכת המידע או לאתר האינטרנט, בין אם כתוצאה מריגול תעשייתי, בין אם ללא כוונה להרע ובין אם נעשה על ידי עובדי חברה שאינם מודעים לסיכונים, על החברה להגן על המידע הזה.

סינקופה ביט מעניקה לארגונים קטנים ובינוניים פתרונות אבטחה כוללים המותאמים לאופן ההתנהלות שלהם ולצורכיהם ומנגישה להם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לאבטחת מידע: שירות לאבטחת שרתי web, שרתי מסדי נתונים, יישומי ענן וסביבות וירטואליות.

רוצה להגן על המידע בעסק שלך? אנו נגבש עבורך מערך מידע פנים ארגוני המותאם לך צור קשר.

שירותי ייעוץ עבור אבטחת מידע כוללים:

  1. בחינת מערך האבטחה של הארגון באמצעות סקרי סיכונים, בדיקות חדירה ובדיקות חוסן של המערכות באמצעותם אנו מאתרים את נקודות הכשל הטכנולוגיות והאנושיות איתם מתמודד הארגון. תוצאת הסקרים והבדיקות היא דו"ח מקיף המכיל תמונת מצב כללית וכן פירוט של הממצאים, המסקנות וההמלצות לתיקון או היערכות לטיפול בליקויים.
  2. לאחר גיבוש המסקנות, אנו מתכננים עבור הארגון את מערכת אבטחת המידע הפנים ארגוני המתאימה לו ובוחרים עבורו את הכלים הטכנולוגיים המתאימים ביותר לצורך הקמת תשתית אבטחה העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר:
  • הקשחת שרתים וביזור האבטחה
  • הקמת חומות אש
  • התקנת תוכנות אנטי וירוס
  • התאמת מערכת סינון וירוסים ודואר זבל
  • יצירת מערכת ניהול הרשאות ומשתמשים
  • הצפנת דואר אלקטרוני וקבצי מערכת
  • יצירת מערכת לסינון אתרים ותוכנות לא רצויות
  • הטמעת פרוטוקול תקשורת בטוח בין סניפים ובין תחנות למניעת זליגת מידע (DLP)
  1. לבסוף, הצוות המקצועי של סינקופה ביט יינטר עבור הארגון ברמה היומיומית את זרימת המידע, יאתר קשיים וכשלי אבטחה בזמן אמת וידאג לפתור אותם. בנוסף, על מנת ליצור תשתית אבטחה יעילה ואיכותית לאורך זמן, נסייע לארגון לקבוע נוהלי אבטחה מקיפים שיתנו בידי העובדים והמנהלים כלים מעשיים שנועדו להגן על המידע הארגוני.