סינקופה ביט מספקת לעסקים את מכלול השירותים בהקמת אתרי אינטרנט משלב האפיון האסטרטגי שלהם, דרך העיצוב והקריאייטיב ועד לתכנות. אנו מקפידים על יצירת אתרים מעוצבים ומושכים, ידידותיים לגוגל, המעניקים לגולש חווית גלישה איכותית. האתרים שלנו נבנים באמצעות מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח עם ממשק ניהול נוח ופשוט לתפעול עבור הלקוח, המאפשר לו לתחזק את האתר באופן עצמאי לאחר עלייתו לאוויר: להזין תכנים חדשים, להחליף תמונות, להוסיף עמודים ועוד.

לקוחות מחפשים אותך ולא מוצאים? אנו נסייע לך להקים אתר ולהשיג נראות דיגיטאלית מנצחת צור קשר.

אפיון

בראשית התהליך אנו מלווים את הלקוח ביצירת  אפיון נכון לאתר בהתאם לקהל אליו הוא פונה ובהסתמך על מחקרי שוק ומתחרים אותם אנו מבצעים. תהליך האפיון מרכז לכדי מסמך אחד את מבנה האתר, סוגי הדפים שלו וסוג התוכן עבור כל דף. תהליך האפיון מאפשר לנו לתת ללקוח מענה מדויק ואיכותי לעיצוב האתר ולתכנות שלו בהמשך.

 

עיצוב

מחלקת העיצוב בסינקופה ביט מעודכנת בכל הטרנדים האחרונים בתחום ומנוסה במגוון רחב של עיצובים המותאמים לטעמו של הלקוח, לתחום העיסוק ולמחקרי השוק שנערכו בשלב האפיון:

  • התאמה רספונסיבית של האתר למגוון רחב של מכשירים: מסכי מחשב, מחשבים ניידים, טלפונים סלולריים, טאבלטים, מסכים רחבים ועוד
  • הטמעת פרוטוקול נגישות
  • עיצוב שטוח הקולע למסר ברור וחד היוצר תחושה נקיה ומודרנית בעלת צבעוניות חדה וברורה
  • אתרי גלילה ארוכה – פריסה של אתר מלא על גבי עמוד אחד
  • אתרי גלילה אינטראקטיבית – אלמנטים נעים המשלבים אנימציה המגיבים לתנועת הגולש על המסך

 

תכנות

מחלקת התכנות והפיתוח שלנו בעלת ניסיון רב בבנייה איכותית של עמודי האתר, תוך ביצוע אופטימיזציה המכינה את האתר לסריקה של מנועי חיפוש ולקידום אורגני עתידי. אנו ערוכים ליצור עבור הלקוח דפים ייחודיים ואפליקציות אשר יוטמעו בתוך האתר.

 

אבטחת איכות

הצוותים שלנו מקפידים לבצע עבור האתרים מבדקי אבטחת איכות מקיפים לפני שאנו מעלים אותם לאוויר. אנו נותנים מענה מלא לכל צורכי הארגון גם לאחר עלייתו של האתר לאוויר: עדכון תכנים במקרה הצורך, אחסון וניטור האתר לצורכי אבטחת מידע וגיבוי.